pl-PL
Polish
cart
Koszyk
menu

Wysyłka i płatność


Dostawa na adres lub do punktu dostawy zwykle następnego dnia roboczego po wysłaniu, komunikacja z odbiorcą za pomocą e-maila i SMS-a (dwugodzinne okno dostawy), śledzenie ruchu przesyłki na www.ppl.cz, elektroniczne potwierdzenie doręczenia.

ceny są powiązane z aktualnym cennikiem PPL, zostaną wyświetlone w odpowiednim kroku przy kasie podczas składania zamówienia

Dostawa z PPL do CZ, SK i PL może być zrealizowana w połączeniu z płatnością z góry przelewem bankowym, z płatnością kartą lub gotówką przy odbiorze (płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki) lub z inną płatnością, która zostanie wskazana przy kasie. Do pozostałych kierunków tylko po przedpłacie z góry lub po dokonaniu płatności kartą.

Maksymalne wymiary: 120 x 60 x 60 cm Maksymalna waga: 31,5 kg Towary większe lub cięższe (np. bicze do lonżowania) lub większe ilości mniejszych towarów będą rozpatrywane indywidualnie.


Dostawa przesyłki bezpośrednio do punktów wydawania packeta.pl (Z-Point) zazwyczaj dzień po nadawaniu, komunikacja z odbiorcą przez e-mail i SMS, monitorowanie ruchu przesyłki na www.packeta.pl.

Doręczenie na adres prywatny zazwyczaj następnego dnia roboczego po nadawaniu, komunikacja z odbiorcą przez e-mail i SMS, śledzenie ruchu przesyłki na www.packeta.pl.

ceny są powiązane z aktualnym cennikiem zasilkovna.cz (packeta.com), zostaną wyświetlone w odpowiednim kroku przy kasie podczas składania zamówienia

Dostawa z zasilkovna.cz (packeta.com) do CZ, SK i PL może być zrealizowana w połączeniu z płatnością z góry przelewem bankowym, płatnością kartą lub gotówką przy odbiorze (płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki) lub inną płatnością, która będzie należy wskazać przy kasie. Do pozostałych kierunków tylko po przedpłacie z góry lub po dokonaniu płatności kartą.

Maksymalny rozmiar jednego boku: 70 cm    Maksymalna suma wszystkich trzech stron: 120 cm    Maksymalna waga: 5 kg      Nie wysyłamy zamówień, które nie spełniają limitów.

 Płatność przy odbiorze - jeśli chcesz zapłacić za zamówienie przy odbiorze przesyłki. Przygotuj dokładną kwotę lub kartę kredytową dla kuriera lub przed wizytą w punkcie sprzedaży.

 


Przedpłata przelewem bankowym - płatności dokonasz na podstawie przesłanego przez nas e-maila informacyjnego, jeśli towar jest na stanie lub po umieszczeniu brakującego towaru. Zamówienie wyślemy dopiero po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie, dlatego licz na możliwość opóźnienia przed wysłaniem. Nie musisz już mieć przy sobie pieniędzy ani karty kredytowej, kiedy dostarczasz przesyłkę.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             


Bramka płatnicza ComGate - płatności kartą lub automatycznym szybkim przelewem. Usługodawca, ComGate Payments, a.s. jest licencjonowaną instytucją płatniczą działającą pod nadzorem Czeskiego Banku Narodowego. Płatności dokonywane przez bramkę płatniczą są w pełni zabezpieczone, a wszystkie informacje są szyfrowane.

    Nie przyjmuj towaru, który zostanie dostarczony w widocznie uszkodzonym opakowaniu. Zwróć ją przewoźnikowi i w liście przewozowym wskaż przyczynę nieprzyjęcia „przesyłki uszkodzonej”. Natychmiast zorganizujemy dostawę towaru zastępczego, oczywiście bezpłatnie. Uprzejmie informujemy, że z chwilą odbioru towaru (tj. poprzez podpisanie listu przewozowego) przejmują Państwo ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu i w związku z tym nie będzie możliwe późniejsze jego reklamowanie. W przypadku nieprzyjęcia towaru z powodu uszkodzenia podczas transportu, nie zostaną Państwo obciążeni żadnymi dodatkowymi kosztami.


 

phone
zadzwoń do nas
chat
Lub napisz do nas na
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.