pl-PL
Polish
cart
Koszyk
menu

Wysyłka i płatność


Dostawa przesyłki bezpośrednio do punktów wydawania packeta.pl (Z-Point) zazwyczaj dzień po nadawaniu, komunikacja z odbiorcą przez e-mail i SMS, monitorowanie ruchu przesyłki na www.packeta.pl.

Doręczenie na adres prywatny zazwyczaj następnego dnia roboczego po nadawaniu, komunikacja z odbiorcą przez e-mail i SMS, śledzenie ruchu przesyłki na www.packeta.pl.

Packeta Z-Point :: około 19,61 zl (zgodnie z kursem CZK)       Dostawa na adres :: około 20,59 zl (zgodnie z kursem CZK)        Za pobraniem :: około 7,84 zl (zgodnie z kursem CZK)

Maksymalny rozmiar jednego boku: 70 cm    Maksymalna suma wszystkich trzech stron: 120 cm    Maksymalna waga: 5 kg      Nie wysyłamy zamówień, które nie spełniają limitów.

 Płatność przy odbiorze - jeśli chcesz zapłacić za zamówienie przy odbiorze przesyłki. Przygotuj dokładną kwotę lub kartę kredytową dla kuriera lub przed wizytą w punkcie sprzedaży.

 


Przedpłata przelewem bankowym - płatności dokonasz na podstawie przesłanego przez nas e-maila informacyjnego, jeśli towar jest na stanie lub po umieszczeniu brakującego towaru. Zamówienie wyślemy dopiero po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie, dlatego licz na możliwość opóźnienia przed wysłaniem. Nie musisz już mieć przy sobie pieniędzy ani karty kredytowej, kiedy dostarczasz przesyłkę.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             


Bramka płatnicza ComGate - płatności kartą lub automatycznym szybkim przelewem. Usługodawca, ComGate Payments, a.s. jest licencjonowaną instytucją płatniczą działającą pod nadzorem Czeskiego Banku Narodowego. Płatności dokonywane przez bramkę płatniczą są w pełni zabezpieczone, a wszystkie informacje są szyfrowane.

    Nie przyjmuj towaru, który zostanie dostarczony w widocznie uszkodzonym opakowaniu. Zwróć ją przewoźnikowi i w liście przewozowym wskaż przyczynę nieprzyjęcia „przesyłki uszkodzonej”. Natychmiast zorganizujemy dostawę towaru zastępczego, oczywiście bezpłatnie. Uprzejmie informujemy, że z chwilą odbioru towaru (tj. poprzez podpisanie listu przewozowego) przejmują Państwo ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu i w związku z tym nie będzie możliwe późniejsze jego reklamowanie. W przypadku nieprzyjęcia towaru z powodu uszkodzenia podczas transportu, nie zostaną Państwo obciążeni żadnymi dodatkowymi kosztami.


 

phone
zadzwoń do nas
chat
Lub napisz do nas na
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.