pl-PL
Polish
cart
Koszyk
menu

KMM

KMM - oryginalne skórzane buty w stylu glany - ze stalowym noskiem, z podeszwą ciągnika ai śruby, stworzony dla fanów ROCK, POP, METAL, PUNK, GOTHIC......motocykliści, rockowcy i podobne nasze afiliacje.

KMM - oryginalne skórzane buty w stylu glany - bez stalowego palca, z miękką żelową podeszwą w stylu ciągnika, stworzone do wygodnego chodzenia w trudnym stylu.

KMM - oryginalne skórzane buty motocyklowe dla fanów niepowtarzalnego stylu chopper i cruiser, nadaje się również do stylu retro lub weteranów.

Buty KMM szyte są z bardzo trwałej i dobrze przetworzonej skóry bydlęcej oraz składane z komponentów sprawdzonej jakości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne szkliwa ze sznurowaniem jak i mnóstwo oryginalnych modeli. Możesz wybierać spośród wariantów z 3 - 20 otworami lub ze specjalnych projektów ozdobionych klamrami lub kolcami, lub butami 3 w 1 i butami motocyklowymi.

Historia KMM
Początki tego buta sięgają lat 30. XX wieku, kiedy niemieckie stowarzyszenia sportowe i młodzieżowe zamówiły ten but u światowego producenta obuwia Bati do swoich mundurów. Po wojnie z pozostałych technologii i komponentów zaczęto produkować niemal autentyczne buty, które początkowo były używane jako buty robocze, ale z czasem młodzież stała się tak popularna, że ​​buty robocze, dzięki niewielkim modyfikacjom i zestawieniom kolorystycznym, stały się wyłącznie butami modowymi. W tym czasie buty te nosiły nazwę KMM-KLUB MŁODEJ MODY.

Współczesność KMM
Stylowe buty dla fanów stylu ROCK, POP, METAL, PUNK, GOTIC, bikerów..... Ze względu na swoją oryginalność, dużą gamę kolorystyczną, a przede wszystkim jakość, buty te sprzedawane są do krajów całej Unii Europejskiej. W porównaniu do innych podobnych marek buty KMM są droższe, jednak jakość skóry i wykonania jest bardzo wysoka, a wartość użytkowa znacznie korzystniejsza ze względu na cenę.
Obuwie KMM produkowane jest na wysokiej jakości maszynach w polskiej manufakturze. Cechami charakterystycznymi butów KMM są potrójne szwy, stalowe noski i śruby w podeszwie. Dzisiejsza młodzież poszukuje również lekkich butów KMM bez stalowego czubka zbudowanych na lekkiej żelowej podeszwie. Buty marki KMM wykonane są z wysokiej jakości skóry bydlęcej oraz podeszwy PUR.

phone
zadzwoń do nas
chat
Lub napisz do nas na
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.