pl-PL
Polish
cart
Koszyk
menu

Hurt

Drodzy przyjaciele biznesowi,

 

Marka KMM istnieje na rynku od ponad 30 lat. Buty KMM produkowane są na starych, jakościowych maszynach w polskiej manufakturze. Wszystkie produkty wykonane są głównie z europejskich komponentów (oczywiście dzięki rozwojowi historycznemu w ostatnich dziesięcioleciach nie może to być 100%).

 

Po wielu latach współpracy przejęliśmy dystrybucję produktów od właściciela marki, który teraz skupi się tylko na produkcji, nowych modelach i wzorach. Magazyn i wszystkie zapasy przenieśliśmy do zakładu we Frydku-Mistku. Chcielibyśmy nadal rozwijać markę, szczególnie pod względem jakości i liczymy na obopólnie korzystną współpracę z Państwem.

 

Chętnie prześlemy Ci warunki sprzedaży hurtowej lub poinformujemy Cię telefonicznie, ale poprosimy Cię o przesłanie licencji handlowej lub wyciągu z Rejestru Handlowego oraz jednego lub dwóch zdjęć Twojego sklepu lub adresu e-sklepu na adres zamowienia@botykmm.cz lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +420 777 113 567.

 

Dla obecnych klientów prosimy o zarejestrowanie się w e-sklepie i przesłanie informacji na adres e-mail objednavky@botykmm.cz, natychmiast ustalimy dla Ciebie ceny hurtowe.

 

Dziękuję.

 

Podstawowa procedura uruchamiania we współpracy

- zarejestruj się w e-sklepie i wypełnij wszystkie niezbędne informacje

- w odpowiedzi na e-mail z potwierdzeniem wyślij nam ŽL, adres www swojego e-sklepu oraz zdjęcie sklepu z kamieniami (lub innego kanału sprzedaży, z którego korzystasz)

- założymy Twoje konto w hurtowej grupie cenowej :: po ponownym zalogowaniu zobaczysz swoje ceny zakupu

- wtedy możesz robić zakupy :: jeśli zamówienia lepiej Ci odpowiadają na e-mail skontaktuj się z nami zamowienia@botykmm.cz :: wprowadzimy zamówienie do systemu i prześlemy do wglądu

 

Podstawowe zasady współpracy hurtowej

- nie ma limitu zamówień, konieczne jest jedynie uwzględnienie stanu poszczególnych sztuk obuwia (stany magazynowe, dostępność itp. patrz niżej)

- Ceny wymienione na ESHOP botymm.cz dla klientów końcowych są zalecane ceny na sprzedaż, tj. że nie jest możliwe zaoferowanie naszych towarów na sklepach ESHOPS i Stone w celu długoterminowych cen (ceny widoczne bez logowania, ceny odlatujące do wyszukiwarek, etc.), wyjątkowo przyjęte wydarzenia krótkoterminowe do sprzedaży sprzedaży

- w przypadku naruszenia regulaminu zastrzegamy sobie prawo do niedostarczenia towaru

 

Zamówienia hurtowe

- możliwość zamówienia w trybie ciągłym (ryzyko dłuższego czasu dostawy, cena adekwatna do aktualnej sytuacji) lub w ramach przedsprzedaży większego pakietu modeli (przewaga stanów magazynowych, gwarancja ceny)

- przy zamówieniu prosimy o sprawdzenie dostępności towaru :: poszczególne pozycje (modele butów) posiadają zestaw dostępności (podany obok ceny)

     :: na magazynie + ilość na magazynie, te modele są na magazynie, wysyłamy natychmiast, maksymalnie następnego dnia

     :: w produkcji, w ciągu 30 dni modele te są zwykle na magazynie, jednak obecnie są wyprzedane, ale zostały już wprowadzone do produkcji i prawdopodobnie będą dostępne w najbliższej przyszłości

     :: produkcja 30-60 dni, zazwyczaj nie przechowujemy tych modeli na magazynie, ale są one normalnie na sprzedaż, więc można je zamówić w dowolnej ilości, produkcja wtedy trwa do 2 miesięcy

    :: zamówienie, około 1-3 miesięcy, produkujemy te modele tylko na zamówienie, więc minimalna ilość do zamówienia to 10 par modelu (nawet w różnych rozmiarach), jeśli widzisz status "w magazynie" dla niektórych rozmiarów, możesz oczywiście zamawiam osobno (tylko ilość, która jest w magazynie)

phone
zadzwoń do nas
chat
Lub napisz do nas na
Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta?Zarejestruj się teraz.